Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz csucsbicep #88253 üzenetére

    ha a halkság fontos aio-kat nyugodtan felejtsd el, de sztem a komolyabb vizeket is
    viszont csúnya dolog a fizika ( : amennyiben fél passzív jellegű dolgot akarsz, terhelés alatti csendet/némaságot, ahhoz nagy hőleadó felület kell és bizony egy drága venti, ami 500rpm alatt is tud értelmes légszállítást
    magam részéről a sw3-akat is hallom 800rpm-en, amit eddig próbáltam mindent, 3-400rpm-en viszont kb semminek nem hallottam a hangját 20cm-től messzebb - max ha hitvány a motor azt hallom -
    "korlátozott" mérettel ezt nehéz megoldani, ami viszonylag visszafogott méretű de tisztességesen hűt, értelmes ventije van gyárilag, az pl a mugen 5, viszont kuvadrága' lett, amennyiért most adják én annyiért vettem a ninja 5-öt
    szélesség engem is zavar, de kb mind szélesebb lesz a freezernél ami már tényleg viszonlyag alacsony hőmérsékleten/csendesen-kvázi némán meg tudja oldani a hűtést
    dark 4 sem rossz, de világot nem vált meg, összességében a pro 4 nem drágább, mivel eleve kettő venti van hozzá, ezek darabja 7-8e ft, hőleadó felülete sokkal nagyobb, 3600-ot lazán vinné a középső 140-es ventivel 3-400rpm-en
    igen, 30e ft, az igényeknek ilyen szinten már ára van, bármit is akarsz venni, és nagyobb lesz mint a freezer
    vagy ha tetszika cryorig, lősz mellé egy értelmesebb ventit, de akkor is ott vagy 23-5e környékén

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák