Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz DEV_NULL #85585 üzenetére

    Na, azért természetesen, nem ment minden bökkenő nélkül. ;] Lefektettem a házat, hogy felülről tudjam szerelni. Eredeti hűtést leszedtem, de közben leesett a hátsó részen a tartó része, ezért ugye 3 kéz kellett volna így. Egy alulról tartja, és kell kettő a másik oldalon tartani, és csavarozni. :DDD Ezt így nem tudtam megoldani. Át hidalva, az egyik csavarral rögzítettem a hátlapot, és így a másik tartó szerkezetet már be tudtam üzemelni. Persze, a venti felrakása se ment ripsz-ropsz. Ez a drótos felfogás régen se volt a kedvencem, a Ninja 3-nál se. Kifejezetten útálatos, béna megoldás, pedig, csak a "fül" részét kellene nagyobbra, könnyebben megfoghatóra készíteni. De, azért végül csak megoldottam. Igaz, nem az eredetileg hozzá adott pasztával, mivel már az alap hűtőről is leszedtem a gyári pasztát, és Arctic MX-2-t kentem rá. Amit most nem szedtem le, minek is, kb 1-2 hetes trutymó. Egy kis pöttyet rakta azért rá, biztonság kedvéért.. :K

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák