Új hozzászólás Aktív témák

  • D28

    tag

    Halli.

    1. Mennyit szánsz a hűtőre? 10-12 ezer.
    2. Milyen házba kerül? nzxt s340 (160mm magas lehet max)
    3. Milyen alaplapra lesz? Asus prime b350 plus
    4. Processzor típusa? Ryzen 1600x
    5. Ramok típusa? Folyamatban van a kiválasztása, amire gondoltam az egy g.skill 2x8-as kit - 44 mm magas.

    Láttam, h am4 vonalon a Be quiet! Pure Rock és a Thermaltake Contac Silent 12 többször is ajánlva lett. A pure rock tetszik de ha jól láttam csak vízszintesen lehet beszerelni ami nem tudom h úgy elér-e a ramokig (a hűtő alatti hely 35,5 mm és a ram 44 mm magas, az alaplapról nem találtam rajzot ami be lenne méretezve, szóval vagy elér addig vagy nem..). A Tt Contac Silent 12-t lehet úgy rakni h hátra fele fújjon és nem is lesz útba a ramoknak, a kérdésem h van-e ennél jobb választás azonos áron?

    (Próbáltam azért nézegetni az ajánlottak közül azokat aminél ott van a 'am4' de egy jó párnál az egyes webshopok nem is írták oda h erre is rá lehet szerkeszteni, szóval akkor honnan tudom biztosra h a megrendelés után nem kell még valahonnan rendelni plusz alkatrészeket? :F Meg ez a plusz felfogató beszerzés mennyire macera, mert ha jobb a hűtő azonos áron akkor az is lehet opció.)

    [ Szerkesztve ]

    I don't know whether to laugh or vomit.

Új hozzászólás Aktív témák