Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz #59070464 #62038 üzenetére

    igen valami szerintem sincs rendben, be is állítottam bios-ban, hogy ha 80 fokig engedje, mert ha nekiállok játszani, akkor nem akarom tíz percenként a főfokokat nézni.
    Pedig biztos, hogy jól van rögzítve, és a paszta mennyisége is megfelelő.
    Öcsém gépében FX 4130 van, 4,4ghz oc, és sharkoon vaya házban (a hűtőt csak úgy lehet felszerelni, hogy felfelé, vagy lefelé fúj, itt most felfelé szóval megreked a meleg a ház tetejében.
    Ráadásul a hűtő rosszabb a Macho-nál, egy Hyper T4 két ventivel.
    És burn test alatt nem éri el a 60 fokot.
    Kétszer nagyobb tdp-vel, ráadásul tuningolva (igaz, alapfeszen megy)
    Holnap lehet leszedem, és újra visszarakom másik pasztával, hátha lesz valami változás, de nem hiszem, hogy a paszta olyan sokat hozna rajta.
    Az viszont elmondható, hogy nagyon halk, (t4-hez, és a gyári amd hűtőhöz tudom hasonlítani).
    Most már a vga a zavaró tényező, gondolkozok azon, hogy valami passzív hűtést kéne csinálni a 7770-re.

    Mondjuk CPU-nál az az 53 fok még talán elfogadható azt gondolom, ismerve a haswell hibáit, viszont azok a 60 fokok a magoknál meg a package-nél és az ia cores-nál (amúgy ez az utóbbi kettő micsoda?) nekem soknak tűnnek. Mondjuk burn testen kívül nem hiszem, hogy ezeket valaha eléri normál használat mellett.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák