Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz micafighter #69487 üzenetére

    Érdekes...

    Az világos volt, hogy a Durock kapcsolók felsőháza más, és ez is a probléma része, ugyanakkor nincs széleskörű panaszáradat a neten arra, hogy Durock kapcsolókkal cherry profilos szettek csattognának, innen gondoltam hogy a kprepublic szett lesz igazából a gyenge láncszem a történetben. De az már érdekesebb, hogy egyazon szett ugyanazon sorából is van olyan kupak, aminél van a jelenség, a többinél nincs. Ez már lehet a manufacturing tolerance esete a Notion szett esetén?

    (csak hangosan gondolkozom)

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • dqdb

    nagyúr

    válasz micafighter #69487 üzenetére

    A továbbiakban a GMK számozási módszerét használom, azaz a számsor az R1, a QWE sora az R2 és az ASD sora az R3. Billentyűzetben Seriko kapcsolókkal teszteltem, amelyek ugyanúgy átszínezése a Durock Silent Linearnak, mint a Silent Alpaca és a Ghost (azért ezzel, mert ez van az előttem lévő billentyűzetben), kézben tartva Ghost kapcsolókkal (mert ez a zacskó akadt először a kezembe).

    GMK kupakkészlettel délre néző kapcsolókkal nincsen akadás sem R2-ben (Tabot is néztem), sem R3-ban. Északra néző kapcsolókkal R3-ban van akadás (ez ismert jelenség). Infinikey-nél ugyanez a helyzet, ahogyan EPBT-nél is. További gyártóktól nincsen még Cherry profilos készletem, a KPrepublic pedig kölcsönben van.

    Milyen plate-et használtál? A kapcsolók jól ülnek a plate-ben?

    [Prolixus]: ugyanakkor nincs széleskörű panaszáradat a neten arra, hogy Durock kapcsolókkal cherry profilos szettek csattognának
    Ha így lenne, akkor napokig erről szólna az r/mk, hiszen az elmúlt 2 évben eléggé nagy százalékban JWK és Durock kapcsolókat használtak custom vonalon az emberek, és a Cherry messze a legnépszerűbb profil.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák