Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Alan[HUN] #69320 üzenetére

    Köszönöm az ötleteket, megnéztem őket, egyenlőre a Creakote + wireless bakeneko vonalon indultam el, mert valahogy az az o-ring mount nagyon bejön videó alapján, nagyon jó flex és fantasztikus a hangja is (backspacenél kicsit peng a ház de könnyen orvosolható, ilyen gond persze az Unikorn-nál nincs). Aztán meglátjuk mi sül ki belőle :D Ha nem elégíti ki az elvárásokat, akkor könnyes búcsút veszek a bakenekotol és az általad említettek között is vannak igen csábítók :)

    A Prophettel is szemeztem, de egyrészt a Geekhacken van több update is PCB problémákról, az kicsit elvette a kedvem, illetve Jae buildjében valahogy nem tetszett a hangja, bár neki bejött, úgyhogy azért szar nem lehet :) Viszont ha jól vettem ki a szavait, ez egy merev, keményebb gépelési élményt ad, kevesebb flexel, a GMMK Pro mellé meg nem biztos, hogy akarok még egy merevebb billentyűt, bár az nyilván pár kategóriával a prophet alatt van :)

    Visszatérve a wireless bakenekora, azt sikerült kideríteni, hogy az általam linkelt Cyber60-as PCB kompatibilis a CK Bakeneko60-al (csak előtte irni kell az eladónak, bár szerintem csak a forrasztott USB portot szedi le, azt mondta a daughter board csatlakozó már rajta van). Úgy néz ki, kompatibilis a bakeneko gyári platejével is, illetve a linkelt akksival is, úgyhogy a PCBt berendeltem.

    A CK Bakeneko60-at jól látom egyik EU vendor se forgalmazza? :(

    Creakote-ot csináltatok már egyébként itthon? Hol érdemes? Ha kicsit egér rágta itt-ott a bakeneko festése ami ugye előfordulhat :DDD azt gondom előtte simára csiszolnátok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák