Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krono.

    tag

    válasz dqdb #55180 üzenetére

    Köszi a választ!

    Ma szétszedtem (ahogyan a Durandalt is korábban), de ahogy sejtettem, semmilyen sérelmi nyomot nem láttam a PCB-n, vagy a forrasztáson, egyedül a filctollas firkák furák nekem. Anno mikor megvettem, az F11 keycap tök más fonttal volt írva mint a többi, ezt megpanaszoltam, és akkor a Tesoro szervíze adott egy teljesen újat, hiába értetlenkedtem, hogy elég lenne egy keycapet adniuk. Ezek szerint lehet valami javítottat kaphattam? :(

    Na mindegy, egyelőre újraforrasztottam, az elmúlt negyed órában megúsztam a betűismétléseket.

    A legózásban arra gondoltam, hogyha van valami előre összeállított, nem DIY bill, ami ISO kiosztású, akkor arra megvenném a GMMK keycapeket, és boldogan élnék amíg tönkre nem megy. :D
    De közben visszaolvasgattam, és láttam, hogy ezek a keycapek hiába standardek, nem feltétlen kompatibilisek egymással.

    Igazából furcsállom, hogy miért csak gamer cucc van ennyi pénzért, persze lehet aki tényleg komoly gépelésre használja az kicsit többet szán rá, nekem ez a 60ezres kategória, főleg, hogy magyar gombokkal sem kapható már elég necc. Mondjuk úgy beszélek, hogy a Durandalt 15ért vettem anno, ezt a Gram Spectrumot meg 10ezerért egy félreárazás során. :DDD

    (#55187) L. - Köszi, az ESC-nél csak a piros szín nem tetszik, a PCMR viszont tényleg nem nagy kedvenc. Mondjuk cserébe a magyar gombokon szépnek találom a fontot, a Tesoron ezt a futurisztikus szettet nem szeretem kifejezetten. Jobban szeretem a diszkrétebb megoldásokat, ez az RGB nem az én világom. :)
    Most az egész gép fekete-fehér, a házban a fények fehéren világítanak, az egér, illetve a bill is ilyenre van belőve (ez a lilás fehér szín).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák