Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudi

    senior tag

    válasz sellerbuyer #3980 üzenetére

    szia!

    nem tudom, hogy olvastad-e a korábbi hsz-eim, de röviden összefoglalom, hogy mi nálam a helyzet:
    most van egy logitech internet keyboard bill-em (2004-ből), ami kb. 10 szakdolgozatot leszolgált már, és még jópár ezer sor kódot is, úgyhogy volt használva rendesen. Kb. 3havonta-félévente takarítottam alkoholos ronggyal, amin látszott, hogy rendesen szedte a festéket rendesen, de még így is érdekes módon csak a jobb alsó ctrl és a bal alsó alt kopott kicsit le, amiket jóformán nem is használtam soha.
    De a többi gombon még teljes egészében rajta vannak a feliratok, a space ahol nyomom, erősen kifényesedett már.
    Igazából két fő ok miatt keresek újat: az egyik, hogy már kezd megkeményedni a műanyag, és egyre nagyobb erővel kell ütögetni a gombokat, hogy a teljes utat bejárják. A másik pedig, hogy a "játékos" feladatokat nem igazán bírja. Vagyis w+a+shift egyszerre már nem megy. Ez kisebb ok, mert jóformán az elmúlt 1 héten kezdtem vele játszani, eddig nem is tudtam erről a hibáról, de azért ha már nézelődök, ez is szempont.
    A hangerő tekerő csak annyira érdekel, hogy a mostanin van fel/le gomb, és erősítővel használom a gépet, amit nem túl jó érzés a szoba másik oldaláról vezérelni :)
    De akkor várom, hogy kb. április elejére mi marad a szerzeményedből :D

    köszi a beszámolót!

    üdv,
    dudi

    Sounds like your fix is worse than your problem...

Új hozzászólás Aktív témák