Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    válasz Hunork #28656 üzenetére

    Ebben az arkategoriaban azt szoktuk tanacsolni, hogy ha van lehetoseg kiprobalni az embernek a billencseket, akkor tegye is meg! Ennek ket oka van: a mechat hasznalo masterrace topic kemenymagjanak kifejezetten rossz velemenyuk, az atlagfelhasznalotol tobbnyire eltero izlese van (membranos) billentyuzetek kapcsan. Masik meg hogy ebben az olcso kategoriaban nem nagyon szoktak tultolni a QC-t, szoval akar attol is fugghet a minoseg, hogy eppen nyert-e az adott regio focicsapata elozo nap, vagy sem.
    Ha az egyik tetszik, es nem sajnalod ra a penz, akkor vedd meg. Csodat nagyon nem kell toluk varni - a 2 ev nagyobb igenybevetel mellett tok realis. Viszont en azt is fontolora vennem, hogy megeri-e mondjuk 2-3-szor 10k-t kifizetni egy-egy membranos gamer billentyuzetert, vagy egyszer beruhazni valami hasznalhatora. Egyreszt hogy anyagilag nem jon ki sokkal rosszabbul, masreszt mert senki sem szeret (aki tudja az biztos nem) pocsek kapcsolokat nyomkodni. :P

    Bar nem probaltam egyiket sem, talan az Ozone-ert nyulnek eloszor...

    [ Szerkesztve ]

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

  • Egon

    nagyúr

    válasz Hunork #28656 üzenetére

    Csak hogy legyen egy ellenvélemény is: a mecha billek igen erősen túlhájpolva vannak ezen a fórumon. Jobb membrános (pl. a régi Logitech-em) simán bírja akár 10 évig is, ami egy picit messze van a két évtől (diplomamunkát, szabályzat-hegyeket írtam rajta, sok játék mellett).
    Plusz még nagy divat a teljesen lebutult, faék egyszerűségű külsővel rendelkező billencseket isteníteni. Még numpad se legyen rajta, mert egyeseket az is zavar (ha 60 centi széles asztalon nyomorog valaki, még megértem, de egyébként...:(). A magam részéről már is is kizáró ok, ha nincs normális méretű kéztámasz. Persze akinek sosem volt kéztámaszos billentyűzete...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Hauptmann

    addikt

    válasz Hunork #28656 üzenetére

    A Genius Scorpion K9-en nagyon gondolkodok. Egyetlen egy dolog tart vissza még attól, hogy megrendeljem. A szivárványszínű világítás, ugyanis nem vagyok meleg. :DDD Azt tudom, hogy a leggyengébb erősségen csak pirosan világít, csak nem tudom, hogy az mennyire erős, lehet-e rendesen látni a gombokat.

    Nem értem, hogy ezt a szivárvány marhaságot miért kellett erőltetni, vagy akkor legalább a normális, homogén színek mellett választhatóra csinálták volna.

Új hozzászólás Aktív témák