Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz 7 #11725 üzenetére

    Nagy elhatározás kell. Én végigcsináltam a typigweb kezdő és haladó (vagy mi az a közepes) szintjét kb 2 hét alatt, egész jó oldal. De amikor írok haladni szeretnék nem szöszmötölni, nem mérem mennyit írok billentyűzetet nézve de nem 20-25 wpm-et az biztos. Egyszer talán sikerül tényleg elhatároznom magam. A baj ott is van, hogy sokszor kis dolgokat írok mint most, és nem vagyok író vagy tudomisén, ha az lennék 1 hét alatt egész elfogadhatóra meg lehetne szokni napi 5-10 óra írással :)

    (#11720) birno
    Az a baj ezekkel a cuccokkal, hogy ha az olcsó kategóriához hasonlítod, tényleg nem tud 10x - 20x annyit. És lehet benne olyasmi ami végül nem tetszik vagy zavaró. Plusz ha valaki ISO billentyűzetet használt világéletében annak az ANSI nehéz lehet. Én Romániában nőttem fel és ott annakidején az egyetemen is US kiosztású billentyűzetek voltak, egy része ANSI, sőt egy része még az ún. J enteres de lényeg, hogy nem az európai stílusú. Sok időbe telt amire megtanultam itt magyar billentyűzeten írni. Most kicsit zavaró volt visszaállni de azért csak előnyben vagyok :) különösebben nem érdekel, amit kell megtalálok. Az í/0 dolog zavar főleg, hogy nincs numpad, mert nekem az í a ` helyén van (ahová a 0 kerül a magyaron). Az is egy beidegződés, mert ANSI-n nincs í és Magyarországon az első években Ansit kerestem és azon tanultam magyarul írni. :)
    Szóval bonyolult ez az egész.. :)

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák