Új hozzászólás Aktív témák

  • Ajembumbi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Rászántam magam egy normális(abb) billentyűzetre, sajnos el is vesztem egy kicsit, remélem tudtok segíteni.

    Összességében a cél egy, az eddigieknél minőségibb gépelési és játék élményt nyújtó, CSENDES, háttérvilágítással rendelkező billentyűzet, ami nem bánnám ha tudna 2 eszközhöz is csatlakozni, akár vezetékkel akár anélkül.

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    Nem bánnám, ha megállna 20k körül, 30kig még relatíve jó szívvel elmegyek. Ha pont mindent tud ami nekem kell ~45k belefér.
    2.Használt szóba jöhet?
    Szeretnék újat, de nem zárom ki.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Spirit of Gamer elite-k10 asztali géphez és egy logitech m170 wireless egér+bill kombót laptophoz.
    Az asztalit mindenképp cserélném. Kissé zavar, hogy magas, de fő baja, hogy baromi hangos. A logitech nagyjából rendben van, gépelésileg nincsenek nagy igényeim, de nem bánnám ha mind2-t váltaná.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Játék (a "püfölés" miatt is kell a halk), munka (CLI, itt inkább a jobb érzékelés hiányzik).
    Ha létezik olyan megoldás, amivel viszonlag egyszerűen lehet két géphez is csatlakoztatni, és azok között váltani az nagyon jó lenne.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    mindegy
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    nincs, nézegettem, de a kipakolt mechanikusok mind hangosan kattognak bár érzetre jók. Vizuálisan/konfort szempontjából az alacsonyabb, teljes alakú, de minél kisebb billentyűzetek tetszenek.
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    Preferálom az ISO-t de megszoknám az ANSI-t, nem prio.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
    Kell rá minden gomb, azt nem bánnám, ha a keret kicsi lenne, nem foglalna el több helyet mint szükséges. Ha ezért nincsenek külön blokkok, hanem össze vannak tolva a gombok nem zavar.
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
    Háttérvilágítás mindenképp, dolgozom vele éjjel. Minél csendesebbet szeretnék, ez fő szempont. Illetve ha 2 eszközhöz (2 kábel, akár bill hátában cserélgetve, bluetooth, mind1 hogyan) lehetne használni felváltva egyszerűen, az nagyon jó lenne, de elengedhető.


    Előre is köszönöm a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák