Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    1.Mekkora összeget szánsz rá?

    Nem tudom, lesz amennyi lesz. Ha nagyon drága akkor későbbi vásárlás lesz.

    2.Használt szóba jöhet?

    Igen, legalább olcsóbb.

    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?

    Razer Blackwidow 2014, mert néha beragad az E betű és gépeli magától folyamatosan, annak ellenére, hogy nem nyomom és a space fémes csilingelő hanggal kényezteti a füleimet.

    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)

    Mechanikus, taktilis legyen. A mostani billentyűzetben Razer Green van, minimum ennyire legyen taktilis, imádom, ha ennek van mércéje egyáltalán. Volt egy MX speeddel szerelt és nagyon nem szerettem, soha nem tudtam játék közben, hogy mikortól kezdi el érzékelni a leütött karaktert. Nagyon vissza fogott játékban, sokszor újra lekellett ütnöm vagy éppen véletlen gépeltem, nyomtam le.

    6.Van konkrét modell ami tetszik?

    Roccat Vulcan, Suora FX és Razer Ornata Chroma.

    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    A mostanit megszoktam, szóval ANSI. Kacsacsőröket nem tudok írni (vagyis egyet), csak ha átváltom a HU-ról US-re, most nem jut eszembe melyiket nem lehet vele gépelni, nem otthonról írok.

    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)

    Mint a mostani, a bal oldali gomb oszlop nem kell.

    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)

    RGB, de ez is elég, hogy zölden világít a mostani, valamilyen színben világítson igen. Két kacsacsőrt lehessen gépelni, valamit olvastam az összefoglalóban, hogy programozható a dolog, ebben kérném a segítségeteket, hogy, hogyan lehet. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák