Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Varoz #33792 üzenetére

    mx red, az volt nekik raktaron. elvileg a szeriaszama alapjan van belole mindenfele kb.

    mondjuk a red szerintem egy jo kompromisszum ha nem csak adatbevitelre kell (jatszani a blue nem az igazi) es mondjuk valamennyire szempont, hogy mennyire hangos.

    bonusz:

    nyuszi ul a fuben, ismeretlen muvesz, billentyuzet alapanyag (és nem tudom miert fejteton, a telefon kameraja meg nem tud mit kezdeni a ledekkel)

    mayday00: akcioban vettem bar a 150 euros keretet igy is picit atleptem.

    ha lett volna a varosban das keyboard akkor lehet az lett volna (barna ninjat probaltam belole). Ducky Shineok szinten hasonlo arban vannak, es azok is tudnak ennyit led funkcionalitasban ahogy tudom.

    nagyon ergonomikusat nem akartam, irodaban ISO standard billek vannak es a natergo is kb a hataron volt atszokasra.

    de egyebkent fenntartom hogy ha nem kell a csilivili csak egy megbizhato sallangmentes igaslo, akkor a belepo mechanikusok fele ennyiert is teljesen jo valasztasok. nekem a valasztasban benne volt az akcio (200+ eurot biztosan nem fizettem volna erte), meg hogy husvet vasarnap delutan kozepesen betegen surgosen kellett egy uj.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák