Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz ViZion #26019 üzenetére

    Ezt hogy? Számsorok alul, többinél felül? :U

    Lattal mar magyar billzetet mostanaban? :DDD

    Ezekhez kepest csak az AltGr+I/J/M/pont funkcioit tetettem ra extra. (azok is az ideiglenes ANSI kompatibilis kiosztasomhoz kellettek, mert azon nem lett volna Í gomb, igy a < is ugrott volna. Mondjuk amugy is az AltGr-M/pontot hasznalom a <>-okhoz. :DDD)

    OK, lehet én vagyok ilyen, h tudom kb. mi-hol van, vagy alt code-val írom, de ez nekem sok felirat. Fent, középen és fekete felirat tetszene viszont.

    Meg jo, hogy valamennyire parameterezheto az oldaluk, igy a gombok alapszinen, felirat szinen kivul meg a mod gombok stilusat is lehet allitani. Centered-re allitva olyanok lesznek a modok, ahogy Te szeretned. (En a Classic-ot valasztottam.)

    Egyebkent meg emailben tenyleg szivesen segitenek, kb. a harmadik kort valtjuk eppen:
    - AltGr+J,Ű feliratok meg nincsenek rendesen a helyukon
    - PrtSc/ScrLk/Pause feliratokat rendesen ki akarom iratni
    - numerikus vesszo.
    Plusz kertem, hogy a fo alfanumerikus karakterek, meg a numpad szamai, vesszoje legyen nagyobb, mint a Shift es AltGr layer feliratai.

    Elvileg ha ezekkel keszen lesznek, akkor lerenderelnek egy mintat, aztan nyomtatas elott jovahagyasra megkuldik nekem, mivel ez lesz az elso magyar kiosztasu kupakszettjuk, es nem akarjak elrontani.

    (Controlrol, hopiherol mar lemondtam, azzal nem is farasztottam oket.)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák