Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    sziasztok, mit ajánlanátok?

    Mekkora összeget szánsz rá?

    maximum 5000, de szeretném ennél olcsóbban megúszni, igazából 2-3 k körül még jobb lenne, régebben volt egy tizen plusz-os billentyűzetem, azzal volt a legtöbb gondom, még korábban a tescos 1500 forintossal semmi bajom nem volt, erre lecseréltem a drága fosra...

    Használt szóba jöhet-e?

    nem és az ingyenes kiszállítás miatt ezek közül válogatnék, hogy ha lehet [link]

    Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?

    munka+koca játék, de mivel leginkább egérrel dolgozok, igazából ez nem túl lényeges kérdés szerintem

    Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)

    nem értem a kérdést, nekem a sima régi billentyűzet típus megelel

    Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)

    ami fontos, hogy vezeték nélküli legyen, most olyanom romlott el, amihez volt egy pöcök, bedugtam USB-be, majd ezen keresztül kommunikált a billentyűzet a PC-vel. ilyet szeretnék. ami nagy előny ha jelzi a billentyűzet mikor fog lemerülni (pirosan világít a zöld helyett). ilyen egerem van most és ez a fícsör nagyon bejön

    Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk)

    ragaszkodom

    köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák