Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyArc

    tag

    válasz qisqaqas #19324 üzenetére

    Ha nem fog tetszeni a kailh, akkor az nem a mech billek hibája.

    Majd beszámolok róla, hogy hogy tetszik a Keycool a Kailh kapcsolókkal, csak az még odébb lesz, mert vagy 4-5 hét, mire ideér. Volt már olyan is, hogy a magyar posta elfelejtett értesíteni, hogy megjött a cucc, egyszerűen visszaküldték Kínába, aztán a kínai csóka írt, hogy most mi legyen, visszajött neki a cumó, elküldje-e újra, végül négy hónap után kaptam meg.

    Ahogy a fórumokat olvastam, azt láttam, hogy akinek Kailh van, azok meg vannak vele elégedve. Többnyire azok szidják, akiknek nincs is, és nagy előszeretettel emlegetik a német autó - kínai autó példát. A barna Kailh-ra többen azt írták, hogy jobb az eredeti Cherry-nél (érezhetőbb a bump), a kék meg rosszabb, a red és a black pedig mindenkinél egyforma volt. De azt is láttam, hogy mindkét fajtánál előfordulnak hibás példányok, és a mechanikus billentyűzeteknél gyakran emlegetett "egy életre szól" kitétel távolról sem igaz. Erre sajnos az egyik példa pont az én esetem, mert a két hónapos eredeti Cherry MX brown switch megdöglött az egyik billentyű alatt. Vagy visszamegy gariba, vagy megcserélem a scroll lock-kal (mert azt még az életben nem használtam semmire, nem is tudom, minek foglalja a helyet.). Szóval adok egy esélyt a Kailhnak, aztán megírom a tapasztaltakat..

Új hozzászólás Aktív témák