Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    Sziasztok!
    Ajánlatokat, tanácsokat szeretnék kérni. Kéne egy olyan klaviatúra, ami teljesen alap cuccos (tehát nem kell semmi "jujj piros színű a WASD, gémer cucc" meg ilyesmi), két fontos kikötés lenne számomra:
    - vezeték nélküli legyen
    - legyen rajta néhány multimédia gomb (hangerőszabályzó, előző/következő szám, play/pause, számológép)

    Gigabyte K6800 pont ilyen, csak nem vezetéknélküli sajna. (sokszor pakolgatom ide-oda a billentyűzetet, útba lenne a kábel) Ez a klaviatúra 3 ezer alatt már beszerezhető, valami hasonló árkategóriára gondoltam, max 5-6 ezerig. Tényleg nem kell semmmi extra csak amit írtam.
    (Most valami Logitech vezetéknélküli cuccom van, legalább 5 éves, baromi jó kis cucc csak már nagyon-nagyon le van harcolva szegény valamint indokolatlanul sok fölösleges gomb van rajta amit mindig sikerül véletlenül benyomnom mikor nem kéne :D)

    Köszi szépen!

    UI: Természetesen jó kapcsolatot ápolok Gugli bácsival, használtam is, csak ugye egy termékleírásból nem derül ki, hogy mennyire strapabíró, beragadnak-e a gombok, megéri-e megvenni, stb.

Új hozzászólás Aktív témák