Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    Sziasztok.

    Kész van a jogsi. :) Hála a jó istennek, végre. :D

    Autót szeretnék venni magamnak. Jelenleg egy Nissan Bluebird(Kívül csúnya, belül mint egy Lada Samara, értitek. :DDD) szenvedi el a közlekedésemet, faterom tulajdonában. Eljött az idő, szeretnék saját autót.

    A keret 1 millió forint, átírással, és kötelező szervízzel együtt. Tehát nagyjából olyan 800.000 JMF. Ezért a pénzért keresem a lehető legjobb vételt. Márkák terén nem vagyok megkötve, de inkább a japán autókat kedvelem(Nem, nem kell Civic. :DDD). Valami kis autóra gondoltam, de ha valami nagyobb, az sem baj. Például Mitsubishi Carisma, vagy Toyota Corolla Sedan.

    Fogyasztásban olyan 7-8 literbe jó lenne, ha maximalizálódna, és a motor se legyen vérszegény, 100LE környéke a minimum. (Vezettem egy 192LE motorral szerelt BMW 525i-t, hát nem rossz. :) )

    Válaszokat előre is köszi. :)

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

  • sketchifun

    senior tag

    Sziasztok.

    Autó vásárláson töröm a fejem. Fiatal vagyok, 19. Eddig fater autóját hajtottam. 2.0-ás Nissan Bluebird, szívó dízel.

    Családon belül lenne egy eladó Fiat Bravo. 1999, 1.2es benzines. Km óra állást nem tudok, és nem is érdekel. Nem rohad. Decemberben volt kompresszió mérés, minden henger bőven a határérték felett. 2 hónapja volt rajta cserélve első lengőkar. Illetve fékbetét. Tavalyi szett nyári gumi, plussz 1 teles téli.

    Nagyon tetszik, jól néz ki. Megy, mint az állat. 2 hónappal ezelőtt meg lusta volt, de az egyes, a 3km, és a padló tökéletes kombinációja hatott.

    A tulaj 3 kilót kér érte. Megéri? Félek a típus hibáktól.

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

  • sketchifun

    senior tag

    Na, ma történelmi pillanat. 4-es úton tartok hazafelé, fater 89-es Nissan Bluebird típusú kocsijával. Valami történik a műszerfalon. Nézem. 0 km. Átfordult az óra. :) Ennek örömére vettem neki egy adag motorolajat. Megérdemli. :)

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

  • sketchifun

    senior tag

    Sziasztok.

    Lenne egy Renault Megane Grandtour, 1.5dCi motorral. Tempomat, digitklíma, satöbbi. Belül lelakott, egy kozmetika szépen rendbe hozná, kívül retkes, nem nagyon volt mosva, ha csak eső nem esett. 2010-es évjárat, szalonból újként vásárolt, első tulajos, ismert előéletű.

    A kedves tulajdonos be akarja számíttatni, egy új Scenic-be. Érdemes lehet megvenni ezt a kocsit?

    Azért kérdezem, mert tervben ugyan nem volt eddig vásárlás, de éppen lenne annyi pénzem, hogy megvegyem, átirassam, biztit kössek. Viszont aggódom, hogy elkezdenek kijönni a problémái, és lapátolhatom bele a pénzt. 155k km-t futott, nagyrészt városban.

    Más autó nem érdekel, ez is csak azért, mert a HAhu, földet 6x megkerült kiszuperált taxijaitól bő 35%-al olcsóbban tudnám megvenni.

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák