Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz Kornel #88979 üzenetére

    Inkább a 1.3 16V-vel vannak gondok, mindenkitől ezt hallom. Az 1.0, 1.3 8v-vel nem sok gond van még most sem.

    karbantartásról jut eszembe, tegnap FNC fészbuk csoportban kiírja a gyerek, hogy gyűjtést szervez magának fékbetétre :DDD több se kellett a népnek szétszedték rendesen :C

    [ Szerkesztve ]

  • Damage401

    senior tag

    válasz Kornel #88979 üzenetére

    Értem én mit írsz, csak arra akartam reagálni bármilyen "igénytelen" is egy autó, benzin/gázolajon kívül igényel még törődést. Szuzit meg azért írtam, mert az ismeretségi körömben mind így gondolják, hogy csak tankolni kell, többi nem számít. Kérdező írta, hogy mi a helyzet, de mikor leírta hogy csereperiódusokat meghaladva vizet forralva megyünk az autóval, az kicsit sok volt reggelre a gyomromnak :) Mert ha valaki autót vesz és felelősséggel tegye. Persze ezt csak én gondolom így, meg akik szeretik ha az autója rendben van. Sok olyan van, hogy csak mennyen kitérdelek hogy a futómű életveszélyes megy ez még. Próbálok rávilágítani egy olyan részre, hogyha valamit használok nem csak a saját biztonságom legyen meg hanem a másoké is.

    Szerk.: Tudom kioktatásnak hat. De mindenért felelősek vagyunk mi magunk. Látom itt a fórumon mert csak Read-only van, hogy többek között itt igen gondos gazdák lehetnek az autóknak. Még a Megane is :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Új hozzászólás Aktív témák