Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz mdk01 #543 üzenetére

    ...ja, de ezek nekialltak megcsinalni, leszedtek hozza a turbot is (de minek...), szetszedtek (na ezt foleg minek???), aztan este elment bulejozni, mert pentek van es betintazva fejreallt egy motorral.
    4 honapig az intenziven fekudt.
    Es ne legyel ideges... trelerrel hoztuk el az autot onnan, mert ugy szeszedtek hozza fel a nap alatt, mintha bontani kellet volna es raktuk ossze mi egy masik turboval vegul. Jo hogy van 2 is, de azert faszom...

    Aszondja most felepulve(...), hogy majd csinal nekem egy masik turbot az helyett, mert o tud azt is. Nem kell nekem toled semmi mas csak penz amibe kerultel. Azt meg valszeg nemtod elrontani...még.

    Mert ha legalabb osszejeloltek volna a kozepreszt, hogy allt a ket csigahaz rajta, akkor ossze lehetett volna rakni, de annelkul senki sem tudja, mert a motor a fuggolegeshez kepest elore billen, a gazkollektor mar hatrafele all es lefele nez, a kozepresznek meg ugy kell vegul fuggolegeshez kepest +-2.5fokban allnia az olajzas kozpontossaga miatt, hogy az egyik csigahaz hatarozza meg a helyzetet. Szoval vegig szamolni kell a fuggolegeshez kepesti szogekkel, de harom szognek is kene tudni pontosan mennyi es egyet se tudunk ehhez.
    Elmentem vele vagy 5 turboshoz vele, de ennelkul senki nem tudja "iranyszögbe" beallitani.

    Na most par honappal kesobb akik anno csinaltak ezt nekem, osszeraktak ujra egy masik alapjan, amit eppen javitottak. Ingyen(!), pedig nem ok szedtek szet. De a masik nelkul ok sem tudtak volna

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák