Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Qru #49220 üzenetére

    meg női autó volt, lehet, hogy van rajta pár parkolási sérülés is... :B

    #49222: én az 1.9 cdti astrára szavaznék továbbra is :) 120lovast vezettem és sokkal jobb a fogyasztása, mint a fordé... de ha kevés a 120 ló, van belőle 150es is

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Dany007

    veterán

    válasz Qru #49220 üzenetére

    Az nekem is feltűnt, hogy az ülés meglepően rendben van.
    Láttam már pár bőrülést így képről, amin messziről látszott, hogy össze-vissza töredezett és kopott a bőr. Itt nem. A kormány sem látszik innen kopottnak.
    De akkor se értem mitől ilyen olcsó. Mert a következő lépcső már jó 2-300k-val drágább.

    A 12-13 liter gondolom városra vonatkozik? Csak mert most is annyit tankolok kb. Bár még csak nézelődök. Vásárlás még odább van. Időben szeretnék megismerkedni a lehetőségekkel meg mikor mire kell figyelni stb... És itt elég sokat lehet tanulni.

    Mellesleg szvsz baromijól néz ki az a racsing felni! :B Kíváncsi vagyok asszonynak tetszeni fog-e. Neki valamiért nem jönnek be a Mondeok. A Volvo S60-at meg "túl brutálisnak" tartja szemből, féloldalas nézetből. Hátde mondom nekem épp azért tetszik! :D

    @mephi666: :DDD

    Valamiért nem jön be az Astra. Néztem és már bent van a jelöltjeim között... De nem tudom. Külsőre elsősorban. Bár nálam az másodlagos, de ez valamiért mégis. Egyébként tényleg minden másban megfelelnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák