Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz -v- #48602 üzenetére

    tömegközlekedés kell, meg bringa, esetleg robogó, szerintem sem való az autó belvárosi közlekedésre.

    hogy ez mennyire megoldható, az egy kiváló flame alapanyag, én jelenleg támogatok és gyakorlok mindenféle ilyen elképzelést. vitába viszont nem szeretnék erről bocsátkozni :)

    [ Szerkesztve ]

  • mephi666

    nagyúr

    válasz -v- #48602 üzenetére

    macerás? igazából szerintem csak akkor, ha kiöltözve kell mennie mindenhova az embernek... én teszek rá, elintézek ázottan is mindent, amit kell :DDD (alapkellékek: jó kapucnis pulcsik, télen több réteg, magas szárú bakancs, stb...) ...bringával nem kell parkolóhelyet keresni: akárhol találni fél percen belül lezárásra alkalmas helyet, ezután meg a célhelyig sétálni se nagyon kell... csomó helyre könnyen be lehet menni, ahova kocsival nem lehet... nem fogyaszt, nem szennyezi a környezetet és még egészségesebb is... :K rengeteg előnye van és igazából az öltözködés meg az időjárás jelenthet akadályt (arról nem is beszélve, hogy megnézném mennyivel csökkenne a balesetek száma, ha a belvárosból kitiltanák az autókat: bringával szerintem a 120kilós kopasz is odafigyelne jobban a környezetére, mert ő is eshet olyat, hogy kitörik a nyaka)

    #48606: jaja, parkolási költség is felejthető... ezzel sem kell vesződni, hogy "hú, el sikerül-e intézni az ügyeket? 15/30/45 percre dobjak be? mi van, ha 15perc alatt végzek? mi van, ha a 45ből is kicsúszok és vár a mikulásajándék a szélvédőn?"

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák