Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz dni #40022 üzenetére

    Baz, pont a méretem vagy. :DDD

    Hát szerviz drága...csak mert néztem ezeket én is magamnak...motor terén nincs gond vele, de a futómű nem a magyar utakra van...szóval nézz fel valamelyik webáruházra futómű alkatrész, esetleg kipufogó árakért.

    Nem japán és a mi méretünk? Skoda Superb?

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

  • EQMontoya

    veterán

    válasz dni #40022 üzenetére

    181cm, 90+ kg vagyok, elférek benne. :)
    Alkatrész: bontottan elég olcsó, mert nem nagyon kell. A bódéelemek valszeg neccesebbek, törni nem érdemes. Szilas járművajítónál pl. korrektek, illetve van még 1-2 Toyota szerelő, aki ért hozzá. Nem mint ha olajcseréken kívül nagyon kellene vele foglalkozni.
    Ha a hátsó kerekesség és a hat hengeres hang vonz, akkor próbáld ki. Csak arra vigyázz, hogy utána az átlag autó egy unalmas, puritán szar, nem érdemes egy Octaviahoz hasonlítani. Pedig méretben kisebb.

    Szóval döntsd el először, hogy mit akarsz. Prémiumot (Lexus IS, 3-as BMW), vagy valami hétköznapi autót, ami picit kevesebbet fogyaszt, és akár picit tágasabb is, megvenni is olcsóbb, de a feeling jóval kevesebb lesz benne.

    A fogyasztása nálam eddig 8.3-9.9 között változott, szóval annyira nem kell tőle félni. Ez vegyes, tehát BP-pálya-országút is van benne, és néha oda is lépek. :) A rohadt magas fogyasztás urban-legend, vagy olyan emberek írják, akik nem bírják megállni, hogy ne forgassák folyton a sor6-ot, mert gyönyörűen szól. Ez rendben is van, de hát nem lehet egyszerre baszni és szűznek is maradni.

    Futóművel eleddig nem volt gondolom, de nem is nagyon hallottam panaszkodni rá senkit. Azért az elgondolkodtató szerintem, hogy a Szilas járműjavítónál (Toyota & Lexus szakszervíz) 3 embernek van ilyenje az ott dolgozók közül, szerintem nem lehet egy csődtömeg.

    Ami drága, az a gumi a 17-es felnire. :D Az tényleg húzós, olyan 140e egy értelmes szett nyári. (Yokohama pl.) De ez igaz minden hasonló kategóriás autóra (BMW 3, C-klasse). Aki pedig drága autót tart, az ne a gumin fillérbasszon, hülyén néznek ki ezek Wanlival. :D A 16-os felnijére azért nem olyan drága, de nem is olyan szép.

    [ Szerkesztve ]

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák