Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz Tökmindegy #23276 üzenetére

    Milyen akarsz venni?
    Én benzinest akartam aztán dízel automatát 4 gangosat, azát 6 gangos kézi dízel lett belőle. A szerelőm tanácsára (betg) 1.8 ast felejtsd el. a 2.0 nem egy rakéta de nem nyal be annyit mint egy 2.2 es. a 3.0 benzines szerintem csak akkor vegyed ha százhalombattán dolgozol a molnál és ingyen tudod az üzemanyagot átlötykölni.
    4 sebességes automatát kerüld el főleg azokat ami 200 ezer kilómétert futot meg majdnem belemegy. Időzáras váltók...200 körül tönkremennek.. (betg szerelő szerint, iszonyat nagy citroenes és peugeotos tapasztalata van) A 6 gangos fasza, de azt is inkább újonnan. Ezekre az automatákra ha költeni kell akkor csak sokat lehet 4-5-6 kiló körül, össze lehet szobrászakodni pár ezresből ha tönkremegy de akkor az olyan is.
    Dízelből igyekezz olyat venni amiben volt kettőstömegű és kuplung cserélve. Nah ha az volt akkor az akár jó vétel is lehet.
    majd még este írok. De irj privit, és kérdezz. Fogyasztás városban 6 liter, hosszú távon 5 liter.

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák