Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz MunezXBK #15727 üzenetére

    Már a hely is megvan ahol megcsinálják. De ahogy én szeretem a'la natúr látni a jószágot, és minden porcikáját megvizsgálni, abban hiszek hogy a vevőnek is jobb ha tud mindent. Ezért sem akarok többet kérni a kocsiért. Műszakilag csak egy rozsdafolt a bal hátsó íven és a szélvédő ami gondolkodásra okot adó. Viszont adok a gyári navi mellé egy 2 dines igo8-s multimédia fejet is, ami 300font volt egy éve.Azért gondoltam 550-re, mert ha a megpattanat és 13 évesen karcos szélvédőt meg a rozsdát megcsináltatja a vevő, akkor 100k alatti beruházással van egy tökéletes műszaki és majdnem hibátlan esztétikai állapotú kocsija. Persze ezeket kérésre én is megcsináltatom számlásan, de akkor nem 550 a jaószág. Viszont 2013 október 10ig van műszaki, van hozzá egy plusz acélfelni szett téli gumival( mondjuk csere érett, de a felnit adhatom ) . ÉS bármikor betolható a kocsi kpm vizsgára, átmegy önerőből.

    De látjuk majd. Ha lesz érdeklődő akkor biztosan megegyezek vele. Persze ha nem a mi a vége meg alja ember jön. Mert ugye tudjuk h a vége a lökhárító, az alja meg a padlólemez.

    Ne csak nézelődj - vedd meg végre a kocsinkat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák