Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz -v- #147600 üzenetére

    Igazából rá kéne jönnie már Tsebacsinak, hogy vagy vesz saját kocsit önállóan, vagy kér segítséget tőlünk, de utóbbi esetben azért mi is akarunk egy kis hasznot. Pl. minden talin vihetne majd mindenkit egy körre az 540i-vel. Mert szerintem is a Hunyadi nagyon rossz irány, valami klasszikus bimmer kéne, amivel nem nézzük le. Pl. az én szememben egy 525i lenne a minimum, amit bevállalhatna a topik tagokért. Még akár azt is elnézem, hogy úri váltó kell neki. :DDD

    ;]

    Viccet félretéve vagy megtartanám a Civicet még egy-két évig (vagyis addig, amíg önerőből nem fájl 3M Huf körül autóra szánni) és vennék abból valami 3-4 éves jószágot, vagy eladnám a Civicet és bevállalnék kicsit olcsóbban valami érdekesebb jószágot (aminek a fenntartására félreraknám az időközben befolyó plusz összeget). Azt legalább nem unja meg az ember 1 év múlva és hosszabb lesz a szerelem. De ez csak én látásmódom, nem feltétlenül racionális ez a gondolatmenet. :B

    [ Szerkesztve ]

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz -v- #147600 üzenetére

    Azért, mert a jelenlegi kínálatban kívül-belül az tetszik az egyik legjobban. Vezettem, tetszett, pont elég nekem. Olyan, mint az Astra, mármint hogy eltudom benne képzelni magam sok évig.

    Nem lesz BMW, ha fejen álltok, akkor se :N

    Civic-et most akarom eladni, amíg még ér vagy 2,5-et. Utána már egyre többet kell beletenni, hogy értékelhető autót vehessek.

    Nekem nem érdekes jószág kell, nincs kapuzárási pánik :) Zavar a kemény rugózás, a bőgő motor (persze csak ha nem V8 :)) ), hogy nincs ülésfűtés a seggem alatt és nincs automata váltóm, stb. Persze szó nélkül ülnék M5 kombiba ha lenne (Vagy RS6) de akkor nem ennyit keresnék, és leszarnám :P

    (#147598) Mágus2: Korea, ne kérdezd. Örülnék egy komolyan dízelnek, de nem teszik bele, amit a nagy SUV Hunyadikba. De nem rossz ez, amire kell arra elég.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák