Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny198612

    tag

    válasz Dare2Live #125262 üzenetére

    Igazad van, a fiatalabbakat neztem legutoljara, onnan maradt meg a keves talalat az en ársávomban (Az 1.0-kat kizartam):
    [link]

    Egyebkent igy laikuskent, keves tapasztalattal fejben azt kepzelem, ha en lennek a fonokom fonoke, akkor csak Toyota-k es Lexusok allnanak a garazsomban. Ezert en is eloszor ezt kerestem, es pont a Yaris miatt neztem a 13 eveseket eloszor, mert arra dobott nekem megfizetheto talalatot.
    De utanaolvastam tobb helyen, es ha oregszik, akkor ez is oregszik, es komolyabb problemak is fellephetnek, mint barmelyik masik autonal:
    [link]

    Ha van sajat tapasztalatom, akkor az az apam peldaja, aki a Daewoo Nexiajat 8 evesen vette 50.000 km-el 12 eve, es most tart 110.000 km-nel. Csak bevasarlas, kethavonta egy rokon, meg felevente egy pesti ut videkrol kb. Rendszeres szerviz es kb. minden ut utan masnap takaritas, atnezes.. Sztem ennel jobban nem lehet kimelni valamit. Megis szar az elektronikaja, neha osszevissza jelez dolgokat, a centralzar haldoklik, az akksija csak ugy lemerul, egyre gyakrabban. A szerelo csak szetteszi a kezet: "Hat mar oreg..megint cserelunk egy akksit, aztan meglatjuk.." Sose indulnek el vele hataron tulra nyugodt szivvel, 5 eve se tettem volna..

    Ezert zartam le a 8-9 evnel oregebb autok nezegeteset a hetvegen. En elhiszem, hogy a Yaris futomuve tok egyben van 13 evesen is, es 20 eves koraban is elindulhat elso rugasra 85%-ban; De biztos tele van apro idegesito hibakkal mar most, mert egyszeruen oreg mar, meg ha egy szerzetes is vigyaz ra.
    De ha veszek egy 7 eves Fiestat vagy talan Puntot, jo allapotban, ami meg fiatalnak mondhato, akkor meg talan elvezhetem par evig idegesito hibak nelkul, aztan en ronthatom el, vagy vigyazhatok ra. Talan jobb elmenyt fog adni, ha elobb is adja meg magat.. Rosszul gondolom ezt igy egy doboz sor utan? :D

    Honda Jazzban is a 10 evest mernem max beprobalni, de csakis az iszonyat hype miatt, ami ma korulvette :)

    Bocs, h hosszu lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák