Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új asztali gép vásárlása kapcsán szeretnék segítséget kérni, egy teljes konfiguráció összeállítására lenne szükségem, mindenre, ami a házban van (házra is). Perifériákkal nem kell foglalkozni.

    A gépet videószerkesztési munkákra szeretném használni. Adobe Premiere Pro és After Effects (+Photoshop) programoknak kellene futnia rajta nagyon jól (CS5.5-öt használok jelenleg. Másodállás, tehát nem napi 12 órát izzana a gép). Néha persze befigyel egy-két játék is, de nem az az elsődleges.

    Körülbelül 250 ezret gondoltam rá költeni, de ha valami indokolja, ezt azért lehet feljebb tornászni.

    A gépet két monitorral szeretném majd használni, nem tudom, hogy ez fontos-e. De ebből az egyik már megvan (19 colos, 1440x900-as max felbontás, a másik ennél kicsit nagyobb lenne), a másikkal pedig természetesen nem kell foglalkozni a 250-es keretnél.

    Hangszóró van. Egér & billentyűzet van (PS/2-s csatlakozós mindkettő. Létezik még ilyen? De mondjuk ezeket a legkevesebb lecserélni.)

    Talán nem baj, ha egy DVD-író még bekerül.

    Elég nagy videófájlokkal szoktam dolgozni, de nem tárolom őket sokáig a gépen, úgyhogy szerintem 1 terra tárhely bőséges lenne, de jobb, ha az több darabban van.

    Remélem nem hagytam ki semmi fontosat, és előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!!!

Új hozzászólás Aktív témák