Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KissLucifer

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretném kikérni véleményetek, nem tudok dönteni, INTEL vs AMD, elolvastam rengeteg cikket,stb.
    Leginkább netre, filmnézésre, nagy ritkán játékra kellene (régebbi stratégiák).
    Tápot szeretném, ha ti ajánlanátok. A ház, amit kinéztem felső tápos, 11e alatt kellene a lehető leghalkabb táp.

    ASROCK FM2A75 PRO4-M
    AMD X2 A6-5400K
    vagy
    AsRock B75 PRO3-M
    INTEL PENTIUM G2030

    Amit már szinte biztos eldöntöttem:
    GEIL Value 2GB 1600MHz CL9 (egyenlőre ennyi fér bele a keretembe)
    M-Tech FM12A-BK Blue

    KB. 50e forintom lenne az egészre

    Amim van:
    ASUS VW199DR 19" 1440x900 pixel
    ADATA Premier Pro SP900 64GB SSD SATAIII
    Western Digital Caviar Blue 500GB WD5000AAKS SATAII
    LG DVD-RW

    Segítságetek előre is köszönöm.

  • KissLucifer

    csendes tag

    válasz WP14 #44172 üzenetére

    WP14:

    A teljesség kedvéért, egy-két játékcím:
    StarCraft 2, Command & Conquer 3 Tiberium Wars, Starship Trooper, Medieval II

    membrandj:
    Tudom, hogy ezek megzabálják simán azt a 2GB-ot, de pár hónap múlva, ha veszek mégegyet mellé, csak be kell pattintanom helyére. És ezzel most legalább spóroltam valamennyit.

    De, mint írtam tényleg alkalmi játékos vagyok, max. hétvégente szoktam leülni játék elé.
    Egyedül azért gondolkodom Intelben, mert ha később vennék valami vga-t, az sokkal többet érne játékok alatt, mint egy ebben az árkategóriában lévő APU-val. Itt egy teszt ezektől meg fényévekre van a gépigénye a játékoknak amivel én játszani szoktam.
    Szerintem ezekhez és hasonlókhoz, elég lesz az INTEL G2030-as HD2500 IGP-je, de processzorerőben, meg sokkal jobb, mint a 5400K.

Új hozzászólás Aktív témák