Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    Üdvözletem, sokat gondolkodtam hogy hova tegyem fel a kérdésem hát hozzátok fordultam! Szóval adott egy Sz.gép

    Asus P5KPL-CM
    Asus EAH 4850 1 gb
    Kingmax 2x2 gb 1200 mhz DDR2 Ram
    Intel Core 2 Duo E2200 @ 2.6 Ghz

    Nah már most ez a számítógép 2008 ban lett összerakva panaszom nincs rá de a mai világba már kicsit gyengécske videó kártya cserére igazából nem gondoltam a kérdés az hogy mi érné meg jobban
    P5Q Deluxe és Core 2 Quad Q8400 processzor vagy valami AMD vagy intel processzoros 1156 tokozású deszka ( AMD esetében AM3+ ) új procival ( és akkor új ramokkal is mert DDR2 es alaplapról nincs tudomásom 1156 ban ) ?!
    Alaplapra fordított maximum összeg amit szánok 20.000 maximum 25.000 Ft processzorra 35.000 Ft ot szánok memória az mind1 azt én már tudok keríteni! Crysisra és HD Ready videó szerkesztésre kéne a számítógép 1680x1050 es felbontáson !

    Szerk.: Ne féljetek AMD deszkát ajánlani nekem ha az jobb Crysisozni Gamere és HD Ready videószerkesztésre nyugodtan mondjatok azt!

    Táp egys. el ne foglalkozzatok azt veszek hozzá valót érteni értek a dolgokhoz csak értelmes nálamnál jobban hozzá értő emberek megfontolt válaszát várom!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák