Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maala

    csendes tag

    válasz dannyl #90236 üzenetére

    A múltkor számoltam össze, február óta 325-öt költöttem gépre, monitorra. :(

    Rajta van az SSD is a listán, de nem top közeli helyen, mivel egy 240-esre azért többet kell gyűjteni. :) Plusz állítólag idén valamelyest mérséklődhet a 240es SSD-k ára, ha minden igaz, azt pedig kivárom még.

    Abban igazad van, hogy nem tudom elképzelni, hogy mennyire gyors. Havernak van SSD-je Windowsra, de nem használom annyit a gépét, hogy "átjöjjön". Bár neki a böngészője is állandóan 30 tabbal van megnyitva. Különbözőek vagyunk különböző igényekkel.

    Csak azt szerettem volna jelezni, hogy egy normális vinyó egyáltalán nem olyan lassú rendszerbetöltésben, mint ahogy te lefestetted. Aztán hogy ez csak "még" nem lassú, vagy ez egy állandósult állapot, az megint a jövő zenéje lesz. De van hitelesített stopperórám, ha gondolod, lemérem a rendszerbetöltést. -.-

    (Az adatokat elnézve) inkább a másolási folyamatokat kellene szerintem propagandázni, abban tényleg nagyon nagy lehet az eltérés. Csak ez meg a nagyobb tárhellyel rendelkező SSD-ket érinti, amin más is elfér az OS mellett.

    Na de részemről off vége, sry többiek.

Új hozzászólás Aktív témák