Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    válasz Ghotto #20491 üzenetére

    Igazából én is így vagyok nincs egyértelmű győztes a Llanot csak olyannak tudnám ajánlani aki konkrétan ki is használja az a 4 magot. Én is javasolnám hogy a milyen procit totyikba néz be vagy a Llanos/Trinity-s totyikba, ahogy nézem a Trinity-s jobban pörög.
    Mondjuk ha a PS hobbi szintű akkor én talán az újra szavazok a kisebb fogyasztás miatt, nameg az újabb architektúra miatt, ha komolyabb akkor lehet a Llano lenne a jobb választás.

    (#20493) mpeti3
    Már leírtuk 2-vel több SATA3 port van az A85-ön meg tudja a RAID5-öt ennyi a különbség.
    "Vendors will be using A85X chipset and also naming their boards as 'A85'. The differences between the two indicate that A85X has eight SATA 6 Gbps ports native compared to six on A75, and that A85X can support RAID 5 operation whereas A75 cannot."

    Asrock-ot meg azért mert olcsó és jó, ha nem kell a mAtx hanem kellenek a helyek akkor az asrock A75 pro4 a nyerő, ha nem akkor a pro4 m jobb választás mert jelenleg sokkal olcsóbb és csak 2db usb3 a különbség (legalábbis így első ránézésre) a két lap között, a matx-en 2 van hátul meg 1 széles belső csati amit előre vihetsz, az Atx-en meg 4 van hátul, igaz az a +2 az etronos amit nem tudok hogy itt müködik-e, Sandy Bridge-nél nem ment azóta meg nem is nagyon találkoztam vele.
    Asusban meg a nevet is megfizeted, hát én 40k-t biztos nem adnék érte, ez valami übertuning lap lehet vagy nem tudom...

    (#20490) 98bja
    A Codegen táp nem fogja elbírni a konfigodat felejtsd el légyszíves vannak olcsó jó megoldások, ez jó ha a fele teljesítményt leadja...
    Ugyanott nézem ahol te is nézted (pcx):
    FSP FSP350-60APN 350W Active PFC 80+ táp 8,5k
    Meg mellé valami házat van ott egy Gaba ház 3k-ért de az nagyon zsufolt olvasd el a véleményeket, 5,5k-ért vannak Asus házak amik már valamelyest megfelelnek, ez így összesen 14k-ba kerül.
    ~4k-t kellene ráfizetnek hogy biztonságban legyenek a cuccaid...

    Jééé várj csak ez is 8,5k, akkor inkább ezt vedd:
    FSP 400W FSP400-60APN táp

    [ Szerkesztve ]

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák