Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n-Amber007

    újonc

    válasz SyMbioTe #179994 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a kimerítő választ, esküszöm próbálkoztam, mert már el is kezdtem összehasonlítgatni alaplapokat egymással, de az az igazság, hogy a pontszámokon kívül nem sokat mondott a dolog, mert tényleg nem értek hozzá. :D Laikusan elég nehéz eldönteni, hogy pl. 10 alaplap közül melyiket válasszam, meg esetleg mi az, ami nem harmonizál egymással és nem szerencsés párosítás alkatrészek között (ha van egyáltalán ilyen).

    Mennyire éri meg befektetni egy DDR5 vonalba, ha nem vagyok hardcore gamer? Ha a monitorom tud AMD freeSyncet, érdemes arra építeni a konfigot, vagy annyira nem fajsúlyos a dolog, hogy csak emiatt döntsek az AMD mellett?

    Igazából az lenne a legjobb, ha - a fenti kérdések mérlegelése mellett - le tudnád szűkíteni az ajánlást olyanra, amiben tényleg csak egy vagy két lehetőség van alkatrészenként, mert azzal még talán tudok mit kezdeni. Én tényleg csak ahhoz értek, hogy bekattintsam a dolgokat a kosárba, meg mondjuk egy kis megfontolás legyen előtte, amúgy teljesen vakon vagyok.

    Nagyon köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák