Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    Topikgazda

    válasz haiiro_o #128836 üzenetére

    Nekem volt 2 is. Jól szerelhető, jól szellőző, persze az árához képest. Nekem nem volt gondom vele.

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

  • dugo_

    veterán

    válasz haiiro_o #128836 üzenetére

    Mert a kérdezők jelentős része 200ezerből akar fullhd ultra 60fps-es masinát venni, és valamibe ezeket a konfigokat is rakni kell.

    Idézet a házas topikból:

    Mire számíthatok a pénzemért?

    0-10.000 Ft: sok jóra nem. Ennyiért azok a házak vannak, amin a gyártó nagyon sok mindent megspórolt. vékony lemezek, minimális porszűrés, gyengén megtervezett légáram, gyenge minőségű és kevés ventilátor és kábel menedzsment lehetőség, de vannak olyan esetek is, mikor a ház belseje nincs lefényezve és idővel elkezd korrodálódni. Ha van rá lehetőség, kerülni kell a kategóriát, ha nincs, akkor használtan venni valamit.

    10.000-15.000 Ft: valahol itt kezdődnek a megfelelően tervezett és összerakott házak. A meghajtó keretek többnyire fixek, a ventilátorok továbbra is olcsó darabok, de többnyire kettőt kapunk belőlük, itt-ott porszűrők is felütik a fejüket, és értelmezhető kábelrendezési opciók is vannak. Ennyi pénzért már találunk olyan házat, ami megvehetünk akár egy közepes játékos géphez is, de nagyon nagy a szórás.

    Én néha megjegyzem, hogy talán illene a körítést is a konfig teljesítményt adó alkatrészeinek szintjére felhozni, de itt sokan már egy 15ezres ház hallatán is hüledeznek. Ilyenkor vagy van kedvem boncolgatni a kérdést, vagy ráhagyom... Majd lecseréli fél év múlva, ha őt is zavarják a zajok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák