Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz sangean #4309 üzenetére

    Valódi Áfa mentes opció nincs EU-n kívülről, nem csak az ali-n hanem máshol sem. Vagyis az ali-n is ugyan annyi az esélye hogy nem fizetsz ÁFA-t mint mindenhol máshol. Én sem fizettem érte. Két hét alatt jött meg semmi plusz költség nem adódott hozzá. Rosszul megválasztott szállítási mód ronthat ezen.

    Igen együtt vettem a "t6 plus" távirányítóval. Ha megnézed mindegyik távirányító kicsit mást tud, ez alapján választottam. Ha a háttérvilágitás számít nem biztos, hogy ez a jó választás, mert elég gagyi a 7 szín. Radásul nem jegyzi meg így a normális színhez mindig többször meg kell nyomni.

    Nem root-oltam mert egyenlőre semmi szükségem nincs rá.

    Leírtam már hogy milyen szoftvereket próbáltam és azokkal milyen eredményt értem el.

    Hangprojektor (talán így nevezik) van rá kötve ami elvileg nem valódi 5.1, de azt fogadja és azt használja. Bár ehhez nem értek annyira.

    Gyárisszoftvert használom néhány play-ből telepített app-pal és kodi-val. Egyedül az a rózsaszín gyári háttér zavar, de még nem cseréltem le, mert nem nagyon nézegettem. Én média lejátszóként használom, nas-ról külső adattárólóról és online tartalmakhoz. De az is igaz, hogy nem napi szinten. Így nekem megfelelő.

    Vinyot nem tudsz rákötni sata felülettel. De van usb3-as portja így azon keresztül tudom használni a vinyomat megfelelő dobozban, pendrive-omat és még a kártyaolvasómat is. Van mellette egy usb2-is abban van a vevője a légegérnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák