Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz d33plin3 #40335 üzenetére

    Valójában minél többen adunk tanácsot, annál jobb, ugyanis mind elfogultak vagyunk, csak ezt olykor "eddigi tapasztalatainkként" tálaljuk, hiszen elfogultságunkat erre alapozzuk! :DDD
    bluyoo pl. ASUS párti, én Gigabyte párti vagyok! Az viszont fontos, hogy mindketten belátjuk, ha adott esetben valami egyértelműen jobb választás adott körülmények között, mint pl. a nem túl drága H77: ASUS P8H77-V; az "olcsó", mégis nagyon jó Z77: ASRock Z77 Extreme4. Ezek olyan lapok, amik kiemelkednek a versenytársaik közül.
    Persze lesznek olyan kérdések is, amiben más lesz a véleményünk. Ez azért jó, mert a kérdező több különböző véleményből tudja kialakítani a saját véleményét!
    Ráadásul a mi véleményünk is folyamatosan formálódik, miközben visszajárunk ide! :K
    Szóval tessék utánaolvasni dolgoknak, és visszajönni észtosztani! :DD

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz d33plin3 #40335 üzenetére

    Hidd el én is olvasom a nevezett topic-okat .... mondjuk a sok hardveres gondot nem tudom hol olvastad az M5A97 EVO R2.0 -ről. Hozzáteszem pl. a [Mr.Csizmás:] Asrock 970 Extreme4 klub & 9xx offtopic-ban az utolsó 20 hozzászólásban 2 felhasználó is gariztatásrol számol be (ettől még jó lap) .... és nem az UEFI miatt ...... szóval minden gyártó minden sorozatából kerülnek ki hibás darabok esetleg a többi ráaggatott hardverrel nem komálják egymást.
    De nem csűröm csavarom a dolgot lényeg hogy elégedett vagy :)
    Szerintem itt a topic-ban nyugodtan kijelenthetem nincsenek szakértők inkább csak többet foglalkozunk a témával mint a kérdezők. Szóval igaz volt egy kicsi szarkazmus is :B de komolyan írtam.
    (#40336) geresics
    +1 :K
    "bluyoo pl. ASUS párti, én Gigabyte párti vagyok!" És ASRockot ajánlunk! :DDD
    (#40337) d33plin3
    Kell a több nézőpont! Ez a fórum alapja .....

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák