Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Bucsek #39931 üzenetére

    "Mindig is azt hallottam, hogy alaplapnál nem szabad spórolni" Egy alaplapos topic-ban szebben nem is mondhattad volna. :)
    "De nem kell nekem integrált videókártya bele" Az IGPU már a CPU-ban van úgyhogy az van.
    "meg semmi." Erre mit írjak .... ha semmi nem kell a lapra az már egy vágódeszka :DDD
    "inkább olyan 30-35." Ennyire nem lesz szükség ASUS P8H77-V 25K körül.Jól felszerelt , erős digitális tápellátású (6+1+2 elrendezéssel tuninglapoknál jell.) lap 3év garanciával , DisplayPort kimenettel és Virtu MVP szoftvertámogatással sok bővítési lehetőséggel. Ennél komolyabb lap tuning "K"-s CPU-k alá indokolt a minőség a P8H77-V -nél is bőven megvan.
    "Sajnos ez a alaplap chipset nekem kínai" LGA1155
    "Tuningolni sosem szerettem, valahogy nemigazán értettem hozzá, ott voltam, hogy megvan, működjön stabilan és kész." Akkor tényleg a H77 a te chipset-ed.
    "SSD--re én is gondoltam, hogy minél hamarabb, csak hát ahhoz új oprendszer is kéne, jelenleg se erőm se időm felállítani újra a win-t" Arra nincs is szükség .... a Flash SSD topic-ban segítenek hogy lehet a meglévő rendszered átköltöztetni az SSD-re egyszerűen. :)
    "Driverek, segédprogramok alaplaphoz? hát biztos jó lenne, de igazából nem tudom mi haszna. Legyen támogatott azért. ne kelljen a hangkártyával is vesződni, mint annó a 98-nál"
    Win. 8 driverekkel el van látva az ajánlott lap de a Win7 alatt nem hiszem hogy gondod lenne.A segédprogramokkal ugyancsak nem lesz gondod (szerintem) az Asus adja a legkiforrottabb programokat.
    "Tápom ezekszerint megfelel és a vga?" Erre nem is mertem kitérni hiszen "DE csak alaplap, cpu és memória szinten." ....
    De a VGA terén nem lehet elég erőset venni :D ha elégnek érzed a teljesítményét akkor ok. A tápra nem írtál pontos típust (az Enermax-ok ha jól tudom megbízhatóak) a Melyik tápegységet vegyem? topic-ban megmondják hogy ajánlott e a cseréje.
    "Az alaplap kialakítására nem is gondoltam, mennyire változtak?" Úgy kb. semmit :D az elrendezésre gondoltam (rossz helyen van a SATA port stb. ).
    "nőttek v csökkentek mármint a méretek"
    Ezek ált. szabvány méretek nem nőttek .... de ha valami őskövület házad van nem árt a cseréje (USB3 port 12-14cm -es szellőzőhelyek alsó tápos elrendezés , kábelmenedzsment , stb.) Milyen házat vegyek?
    "most 64-es lenne (most is 4gb van, mégis csak 3,XY-t ismer fel)."
    Engedélyezd a memory remap -et a BIOS-ban. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák