Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz bluyoo #38644 üzenetére

    Nem vagyok benne biztos hogy létezik ilyen lap ..... "DVI és HDMI csatlakozóval is és ezeket egyszerre tudja hajtani" DVI-D és HDMI port nem működik egyszerre.VGA és DVI-D vagy HDMI az ok.

    Ezt a kérdésben szereplő AMD-lapra érted, vagy általában? Mert Intelnél én úgy láttam, hogy nem szokott lenni ilyen megkötés, azon kívül, hogy legfeljebb két monitort kezel a processzor.

    Csak egy példa a B75 PDF-ből:

    "Connect a DVI-D monitor cable to the DVI-D port on the I/O panel, connect a
    D-Sub monitor cable to the D-Sub port on the I/O panel or connect a HDMI
    monitor cable to the HDMI port on the I/O panel."

    Röviden én így értelmezem:

    1. monitor: DVI
    2. monitor: D-Sub vagy HDMI

    "D-Sub, DVI-D and HDMI monitors cannot be enabled at the same time. You can only choose two of them."

    Remélem nem esek pofára, mert én lehetőleg klónozott, vagyis párhuzamos üzemben szeretném majd hajtani a DVI és HDMI kimenetet, méghozzá úgy, hogy időnként váltani tudjak 1920x1200 vagy 1366x768 között (tehát ezt is egyszerre váltsa).

    "This motherboard also provides independent display controllers for DVI-D, D-Sub and HDMI to support dual VGA output so that DVI-D, D-Sub and HDMI can drive the same or different display contents."

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák