Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Faterkam #35674 üzenetére

    "Olcsó" (ha azt vesszük hogy a GIGABYTE G1.Sniper M3,ASROCK Fatal1ty Z77 Professional-M mennyibe kerül) viszonylag erős 6+2-es CPU táppal rendelkező CF/SLI képes lap szerintem ajánlott főleg ha 33K környékén megkapod.
    (#35675) Casanova*
    Szívesen!
    (#35677) KaakukK16
    Ebben a hsz.-ben össze vanak szedve a Z77-es lapok össze tudod nézni a bővítőhelyeket vagy épp a Feszültségszabályozók számát ...
    De ha tényleg csak minimális tuningot akarsz és a leírtak kellenek csak,az olcsóbb lapok is megfelelnek.A Z77-es lapokban már natív USB3,SATA3 van a 4Ghz-et meg szerintem minden tuninglap tudja ...
    (#35678) Casanova*
    Ezért nem is akartam belefolyni ... Olyan nincs hogy egy gyártó szar .. legfeljebb hibás darab akár széria .. vagy felhasználó :DDD ....
    Főleg hogy jelenleg durván fél év a tervezés gyártás ... normális tesztelésre egyszerűen nem is jut idejük és ilyenkor jönnek (szerintem) a "típushibák". Na meg a külsős cégek alkatrészeinek minősége vagy kompatibilitása mint pl. az Etron chipes USB3.De még itt is oszlik a felhasználók száma hiszen egy két eszköz tökéletesen működik vele.
    Vagy a nem natív SATA3 némelyik lassabb,megbízhatóbb vagy éppen egyik sem ...
    (#35680) Casanova*
    :B Azért jó pár szaki tudja ám hogy mit beszél/ír.Jó pár hsz. arról szól hogy az egyik fél nem érti a másik gondját hiszen nála normálisan működik.És sem érteném ha azt állítaná valaki hogy az általam éveken keresztül használt lap "szar" amikor nálam jó :)
    Soha nem lenne vége ennek a vitának ........ ne is kezdjük el szerintem. :R

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák