Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #19 üzenetére

    Clear Sky DX10; DX10.1 - vagy DX9?!

    Ami azóta eszembe jutott, hogy nem mindig. Szóval volt olyan is, hogy teljesen folyamatos volt a game, szinte folyt le a képernyőről. :)

    Aztán indítom újra és microlaggol. :(

    Igaz, mod-okkal megspékelve Clear Sky Complete és még pár db. De mod-ok nélkül is. Érdekes mód a SHOC-nál semmi ilyet nem tapasztaltam eddig, pedig az alatt is ott a Complete mod. Szóval graf-on mindegyikben még van(lett) is tolva.

    COP-ot megjelenés után nyomtam végig kb. 4x, de microlag-ot nem tapasztaltam, csak a szokásos töltögetést.

    Feldobtam Clear Sky mellé a Far Cry és abban semmi microlag. Érdekes, hogy Nálad meg épp a Clear Sky futott szépen. :)

    Amúgy Nekem amikor microstutter volt az dettó olyan, mint az első HSZ-ben a Krájzisz gameplay-ben is látható.

    Nem értem Én ezt...

    De STALKER-ről mindig csak egy van a gépen, mert hónapokig elvagyok vele. :) Most a CS-t toltam végig újra és így álltam Neki a SHOC-nak. Ezzel most elleszek megint pár hónapig. :)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kasa85

    őstag

    válasz TTomax #222 üzenetére

    Ez is egy jó megoldás. :R
    Game módban elmenti úgyis és az asztalon elhelyezett ikonra kattintok,és indítom mikor játszok,így elég egyszer elmenteni.
    Nálad segítettel a le írt beállítások :F

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz TTomax #588 üzenetére

    Ezt nem tudtam, de ingame beállított Vsync hatása windowed módban is tapasztalható néha 55-56, néha 59 vagy 61-re áll be az FPS. Persze lehet, hogy ezt más módon érik el, de ettől még a jótékony hatása megvan.

    Szinte mindig windowed módban játszok, mert sokkal könnyebb átnavigálni másik programra, illetve zavar ha a "teljes" látóteremet betölti a játék.

    ****

    (#589) priti
    Mi a frászt vársz a fórumtagoktól mit mondjanak?
    A mostani vízállás jelentés szerint Tőled semmit.

    Személyeskedsz és össze vissza beszélsz.
    Nem találod a helyes abasztrakciós szinteket, nem jó példákat hozol és tévedéseket tényként írsz le.
    Egy GPU működését nem kell atomi szinten megérteni, meg a vsyncet se kell "kernel" szintű kódként bebiflázni, de az egyszerű usernek is lehet róla fogalma miként működnek a dolgok.

    Senki nem tudja leírni pontosan mi történik egy robbanómotor hengerében a gázokkal, mégis tudnak az emberek motort tervezni, gépkocsiba építeni és autót vezetni.
    Mert megtalálják a helyes absztarkciós szinteket és leírható modellt, okoskodó hadoválás helyett.
    Van aki az autókról szeret beszélgetni, mer nem jól megy az autója vagy csak büszke rá hogy maga újjítja fel a motort, van aki meg a játékok akadásáról vagy más anomáliájáról szeret beszélgetni, mert napi gondjai vannak ezzel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

  • priti

    addikt

    válasz TTomax #614 üzenetére

    jahh, mpeg zajcsökkentéssel, amit tök felesleges bekapcsolni, ha natív fullHD-ban használod, de még a 30ms is tökéletes játszani egyébként. A kedvenc FPS multimban első vagyok számtalanszor, de az első 3-ban minig benne vagyok. Ennél több bizonyíték nekem nem kell. Persze lehet hogy ebben az is benne van, hogy a cfos ping javításra van állítva, de igazából nem tudom hogy az mennyit ér, csak azért fan fent, mert enni nem kér meg gondot nem okoz.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák