Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #19 üzenetére

    Clear Sky DX10; DX10.1 - vagy DX9?!

    Ami azóta eszembe jutott, hogy nem mindig. Szóval volt olyan is, hogy teljesen folyamatos volt a game, szinte folyt le a képernyőről. :)

    Aztán indítom újra és microlaggol. :(

    Igaz, mod-okkal megspékelve Clear Sky Complete és még pár db. De mod-ok nélkül is. Érdekes mód a SHOC-nál semmi ilyet nem tapasztaltam eddig, pedig az alatt is ott a Complete mod. Szóval graf-on mindegyikben még van(lett) is tolva.

    COP-ot megjelenés után nyomtam végig kb. 4x, de microlag-ot nem tapasztaltam, csak a szokásos töltögetést.

    Feldobtam Clear Sky mellé a Far Cry és abban semmi microlag. Érdekes, hogy Nálad meg épp a Clear Sky futott szépen. :)

    Amúgy Nekem amikor microstutter volt az dettó olyan, mint az első HSZ-ben a Krájzisz gameplay-ben is látható.

    Nem értem Én ezt...

    De STALKER-ről mindig csak egy van a gépen, mert hónapokig elvagyok vele. :) Most a CS-t toltam végig újra és így álltam Neki a SHOC-nak. Ezzel most elleszek megint pár hónapig. :)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák