Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    válasz amargo #906 üzenetére

    Amargo!

    Elgondolkodtam és ugy dőntőttem marad a xenon.25.000ft és te is vehetsz a vasadba.
    Te szerinted fényes nappal mennyire zavarhat?Ha belegondolsz már elég sok auton alkalmazzák annak meg majd jól megmondod itt a forumon ,hogy ''paraszt''
    Egyébként légyszi linkeld vagy másold be mikor és hol májerkodtam.Nehogy már jővőhéten ugy jőjjőn le ,hogy én okoztam a tarlótűzeket a földeken. :O
    Ne személyeskedj mert az igen csak nem szeretem. :( :(((



    Hy!

    Ha hátam mögött van akkor már nem zavar folia van fent.Szembe jőn akkor talán de azért nem szídom el az anyját.Hy!

    Megvettem a 6000k xenon szettet.Uj origi 25.000ft volt.Berakattam minden tőkéletes de kb egy utam során 10 autós mindig villogtat mert azt hiszik fényszoróval közlekedem.
    Elvittem megnézettem hátha rosszul van beállítva a magasság de az pont tőkéletes.Kivetetni nem fogom mert aminap is amikor botorkáltam hazafelé őzek ugrándoztak át az uton és valahogy már jó távolról észrevettem.

    Ja akkor lepődnek meg igazán amikor rátolom + a refit+kődlámpát
    Ez lenne az az állítolagos majrékodás???Amiért a másikat itt a forumon le kell parasztozni?

    A legnagyobb paraszt az akinek vonohorgos autója van és éppen nem használja és fent hagyja. :o

    [Szerkesztve]

  • dragonfx

    veterán

    válasz amargo #906 üzenetére

    Dodit hagyjad, ő normális vezető, nem ingerülten parasztul írta amit, ő szereti a kocsiját, és szereti ugymond inkább a kényelmes dolgokat belerakni, a jó látási viszony is egyfajta kényelem, ez teljesne rendben is van :R

    Más dolog hogy én sme értek egyet a xenon alkalmazásával, mert írtóra vakít és balesetet okozhat. Sajnos a törvény engedélyezi, elég szomorú :O ....Mondjuk ebben nem is lenne baj, csak azért bosszant fel, mert ha én elviszema vizsgára a kocsit egy kristályindexxel, kék helyzetjelzővel, fehér hátsó lámpával, akkor úgy megvágnak, mint annak rendje, miközben, ezzel én senkinek nem ártók, sőt, mivel élesebb a fény, még jobban is ''látatom'' magam az úton, és ugyebár a látatás kitétele a kreszben is benne van, eltér az átlagostól, vagyis tuti odafigyel rá mindenki.Ettől függetlenül, ez szabálytalan dolog szerintük, amivel senkinek nem ártók, de az hogy a xenon vakít és balesetet okozhat az nem szabálytalan, mert nem tudom miért nem. :(

    u.i.:amugy én a helyzetjelző színét törvényileg világos-középkék kategóriában határoznám meg, vagyis hogy látszódjon hogy valaki használja.


    Dodi>>nem parasztság sajnos, magyar közlekedést figyelembe véve, elővigyázatosság.Sokan úgy gondolják, inkább bukjanak egy vonóhorgot, mint egy hátsó lököst+lámpa duot, és jól teszik, mert ebben anyagi megfontolás van.Én csak azért nem teteek rá mert a bmw-n xarul áll a vonóhorog.

    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák