Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Skót #8561 üzenetére

    Én ma túl vagyok 300km-en egy alulmotorizált céges traktorral (1,7D, ~240e km-rel, de sajnos erősen torkavéres, ráadásul nem is turbós: van vagy 40LE, ráadásul nyomatékszegény is szegény). Előzéseknél volt néhány pillanat, amikor igencsak lassan telt az idő. Nem vagyok én hozzászokva a menetdinamika hiányához. A legnagyobb problémám ma is a tempomatos kollégákkal volt: 70-80 között közlekedik lakott területen kívül és belül egyaránt. Ha országúton megelőzöm, lakott területre érve visszaelőz, aztán kezdhetem elölről. Úgyhogy hazafelé már inkább kerültem, és a Balaton északi partja helyett a déli parton, autópályán jöttem.

    Ja, a nap másik tapasztalata (bár a mai nap csak emgerősíti, valójában nap mint nap látom), hogy ha szürke autód van, a lámpát tilos felkapcsolni, függetlenül az időjárástól és attól, hogy országúton, vagy autópályán közlekedsz. Ha mégis lámpát kapcsolnál, akkor feltétlenül kapcsold be a ködfényszórót is.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák