Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Integra #8443 üzenetére

    újabb fórumokon erre van ignore gomb, és akkor személy szerint mindenki letilthatja az adott emberke szólásait. aztán amikor az ilyen csak magában kiabál a nagy csendes pusztában, akkor majd kilép magától :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • Skót

    aktív tag

    válasz Integra #8443 üzenetére

    Én csak olvasgatom a topicot az utóbbi időben, de amit Integra és biker mond abban van valami, nem kéne a hangyaf*szán levő szőrszálon is csomót találni, és mindenkit osztva viselkedni.
    "Kívülállóként" csak olvasva a fórumot ez a véleményem.

    De ha már hozzászóltam ONnak is kéne lennem:

    Tény, hogy azért az, hogy milyen autót választunk megmutat(hat)ja a hozzáállásunkat a közlekedéshez és személyiségünkről is képet ad mint minden használati tárgyunk
    (már ha viszonylag szabadon választhatunk és nem muszájból veszünk trabit:D)

    Sok őrült van az utakon (mikor megkaptam a jogsit apám csak annyit mondott, hogy amire figyelni kell az a jobbkézszabály és az idióták), de akik főleg vadul zúznak külterületen sé városn belül egyaránt azok a bmw/audi/vw-esek.
    Nyilván itt is vannak kivételek (mint ahogy van opeles vagy ford használó is a vadul közlekedők között) de talán nem véletlenül alakult ki az a kép ami most fennáll ezen autók használóiról.

    köszöntem a figyelmet;)

    mod:
    dragonfx: miért is jelentené azt? akit az illető nem szívesen olvas mert volt személyes ellentét azt láthatatlanná tehetné, ignorálná, így őt nem bosszantaná:DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Új hozzászólás Aktív témák