Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melack

    veterán

    válasz bitpork #32680 üzenetére

    Persze, egy izzó nem a világ, de mostmár korán sötétedik, későn világosodik, ergó kell a világítás. Ez nem több, mint szimpla figyelmesség a másik iránt - meg azok iránt, akik hazavárnak.
    Nem várom el én se, hogy a másik szaki legyen - én sem vagyok az, Aput/Apósomat kérdem, ha valami gondom van, de alapvető dolgokhoz értsen.
    Az igaz, hogy bizonyos értelmi/érzelmi szint alatt nem engedném volán mögé az embereket - és ez sem reális, mert párszor én is kiesnék az ilyen szűrőkön :U :B

    (#32678) Dluinet: ok, megnézem, ha engedi a céges proxy.

    [ Szerkesztve ]

    Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

  • Doze

    aktív tag

    válasz bitpork #32680 üzenetére

    Mondjuk abban igazat adok, hogy nem ez a fő ok. De azért valami szabályzás nem ártana az ilyen esetekre. pl: rendszám felír aztán fél év múlva megint kifogják akkor már nincs mit magyarázni (aj pont most megint stb :DDD ), mert éjszaka azért elég könnyű kivadászni. Meg ugye vannak az akkut féllápások is, azt nem fogom megérteni nem kell ehhez autó búzának lenni hogy legyen az embernek egy kis igényessége (nem inkább fél lámpázok vakoskodva oszt jóvan)... akkor ha nem is ott helyben de 1-2 nap múlva mutassa már meg valami szerelőnek, kérje meg a rokonát stb.

    No de ha itt járunk, pl a sáros traktorokkal is kezdhetnének valamit.... mert rendesen szlalomozni kell a focilabda nagyságú agyagdarabok közt, ha esik egy kis eső rá akkor meg kész a baleset.... ha meg felszárad olyan mint ha földúton mennék, porzik... tom ezt városban nem érzékelik, de vidéken (sokszor aratás szezonban a forgalmasabb utakon) problémát jelent. (egyébként mintha fater mondta volna hogy régen megvágták érte a traktorost)

Új hozzászólás Aktív témák