Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beri

    addikt

    válasz Möhe #30006 üzenetére

    Igen csak véded,ebből nekem az jön le hogy te is gyakran szoktál így "leszarom a többieket" módjára parkolni.
    Védem? Sőt, szűzlányok vérével oltom szomjamat teliholdkor.
    Csak azon gondolkodj el, hogy mért is kéne bárkire tekintettel lennie annak, aki meg akar állni az autójával valahol. Mi a legrosszabb, ami történhet? Kerékbilincset nem fog kapni, a lopósautó ezer év alatt ér ki, max kap egy csekket, ha oda tudsz addig rángatni valakit, míg úgy áll ott az autó. Azt meg befizeti, mint a gyorshajtásos csekkjeit és kész.

    A kocsi valóban nem érdemelte volna meg,de talán leesett volna az 1bites tulajnak hogy nem a 20 fillérért hiányzik az egyik mérnöki precizitású tükre.
    Akkor várd meg az egybites tulajt és törd le a karját/lábát/fülét/akármijét.

    Ha 2 helyet foglalna el egy felfestett parkolóban akkor is azt mondod hogy így sikerült?
    Simán benne van a pakliban, hogy annyira pontatlanul tud parkolni. Tolatgatni meg nem fog vele, mert minek.

    Gondolok egyet és én meg ráállok az ajtajára,nekem is így sikerült címszóval megyek dolgomra.
    Csak nyugodtan. Akkor meg majd ő tesz kárt a te autódban, mert ugyanannyira nem fogja érdekelni, mint a felfestés.

    eladó Aromamizer RDTA V1

  • zsid

    senior tag

    válasz Möhe #30006 üzenetére

    "A kocsi valóban nem érdemelte volna meg,de talán leesett volna az 1bites tulajnak hogy nem a 20 fillérért hiányzik az egyik mérnöki precizitású tükre."

    Én nem védem, különösebben nem érdekel hogy/hol állt meg ( bár a képből ítélve nem hinném, hogy olyan baromi nagy rokko forgalma lett volna a mucsajröcsögei abcnek - bár ez itt lényegtelen), de az ilyen türkörtörgelősditől nálam szakad a cérna.
    Én nem szoktam így parkolni/megállni ,de ha épp egyszer véletlenül egy hasonlóan "forgalmas" helyen megtörténne, azt azért ne te és a hasonló gondolkodásúak szabályozzák már ilyen módon. A sajátodat leverheted, rúghatod te dolgod.
    Van ember akit ezért fizetünk, úgy hívják rendőr meg közterület felügyelő. Ilyen esetben, ha valakit ez zavar, semmi nem tartja vissza attól hogy tárcsázza a 107-et, kijön a yard és majd szabályoz, az a dolga.
    Nekem sem tetszik, amikor az X5-ös zebrán meg járdán parkol, de meg sem fordul a fejemben, hogy beb@sszam a szélvédőjét csákánnyal, mert nekem nem tetszik, hogy oda állt... Nőjjünk már fel egy kicsit.

    <tRucKdriFteR>

Új hozzászólás Aktív témák