Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz Bubu79 #22145 üzenetére

    Ez minden?Majd te egy 50-es koccanásból megmondod milyen a biztonságos autó?Meg mi történik egy balesetkor? ;)

    Akkor most leírom egyértelműen: hivatásos tűzoltó vagyok,az évek alatt rengeteg és sok típusú autót láttam összetörve és nagyon sok csúnyán széttrancsírozott embert szedtem ki roncsokból.Láttam már néhány esetet. ;)
    Másrészt: nekem is volt már balesetem.Csak utas voltam.Az anyós ülésen ültem, nem voltam bekötve, és a rendőrök szerint 65-70 km/órával csapódtunk egy traktor hátsó kerekébe.A marha nagy szerencsém az volt hogy egy b@szott nagy utazó táska volt az ölembe rakva és tele volt tömve melós cuccal.Egy hónapig úgy mozogtam mint a robotzsaru,mert szétbaszta a gerincemet meg a nyakamat,hetek múlva is hullottak az üvegszilánkok a fejemből meg a hátamból,meg a bal könyököm,térdem,bordáim zúzódtak, hónapokig csupa fekete véraláfutás voltam.A sofőrnek megrepedt a mája,lépe.Ez egy kettes golf volt.Az ütközés ereje: a bal első kerék az ajtó alá gyűrődött,a tető középen kb.70 fokban megtört,a golf eleje szinte nem is létezett,csak a kettétört motor lógott belőle. ;)

    Az a veszély nem áll fent hogy meg tudnék venni egy 3 tonnás tankot,amiről lepattan egy átlag autó a másfél tonnájával. ;)
    Csak keress egy embert,aki kétszer akkora mint te.Mennyi lehetsz?Olyan 85 kilónak nézlek.Keress egy 170 kilós manust és kérd meg hogy szaladjatok egymásnak.Na kinek fájna jobban? mod: Nyugi,nem fog elveszni az energia. ;)
    "Fingom nincs" a gyűrődő zónáról.Így jó? ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák