Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz neduddki #22136 üzenetére

    Világos amit akarsz.Értem is.Látom is (sajnos).Ezért hangsúlyoztam a tömeget (végre egyetértünk valamiben dragonfx-el is).Azért írták feltételesben,mert az autó tömege nagyon sokat számít (sőt) .Egy kikönnyített, motorból és alvázból,bukókeretből álló 1000 kilós ofród gép utasainak esélye sincs egy átlag autóval való találkozáskor.De egy defender közel van a 3 tonnához.Az azért...-finoman szólva- az átlag autót félreteszi veszélyes lassulás nélkül.Ezért írtam azt is hogy egy ekkora autónak valami nagy és/vagy nagyon gyors géppel kell találkozni hogy veszélyes legyen.De akkor meg már szinte tök mindegy milyen autóba ülsz.De ez nagyon helyzet függő .Elsülhet fordítva is. Azt meg sehol nem írtam hogy a passzív védelem nem ér semmit.Csak nem kell készpénznek venni hogy akkor mehetek mert megvéd az autóm.
    Elfogult vagyok, ezt elismerem.De nekem egy ilyen autó hatalmas előrelépés lenne a biztonság szempontjából is a maruti után.Főleg így hogy ismerem a típust és tudom mennyire megbízható és szívós gép.Az igazi elnyűhetetlen kategória.

    Kell az öv.Mindig,mindenhol.Már 30-ról sem fogja meg magát senki.Esetleg ha nagyon erős,elhajlítja a kormányt meg az kormány oszlopot és csak azután fejeli le.

    [ Szerkesztve ]

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz neduddki #22136 üzenetére

    Megvan végre! Nomen est omen! A p..csába ez latin!Leesett miért ez az írásmód.Én meg magyar szavakat akartam kibogozni belőle. :W Mennyit variáltam "ő" vagy "ó" vagy "é" meg milyen sorrendben ... mi van a nőddel este,vagy mi az isten az a -nóm én s te menő-?Vagy mi a túró?Miért jó ez? :F Én meg majd cirill betűkkel fogok írni mer az milyen k...vajó, aztán kínlódjon vele az aki akar.Az eszem megáll.Már arra gondoltam hogy tényleg a füleddel kell gépelned és én mekkora gyökér vagyok hogy szóvá teszem ezt egy szegény nyomoréknak. :U

Új hozzászólás Aktív témák