Új hozzászólás Aktív témák

  • S.P.Q.R.

    csendes tag

    válasz _az #111 üzenetére

    ahelyett, hogy itt szídnád a sulit, húzzál könyvtárba meg a googlezni és ami a tanult anyagokból eddíg tetszett, kezdd el kutatni vazze

    Vazze pont ezt csináltam egyetemista korom alatt, mert felismertem már rég az általam leírt anomáliákat. S az a furcsa helyzet állt elő, hogy bizonyos dolgokból többet tudtam a végére, mint azok, akik azt tanították ( pedig én angyon kedveletem és kedvelem az illetőt, mert tényleg sokat tett a hallgatókért) Ez nem vicc! De még így is csak felét sikerült elsajátítanom, annak ami kellett a mostani munkakörömhöz, ahova a felvételi egy SOAP szerver és egykliens megírása és futtatása volt speciel PHP nyelven.

    Ilyen és ennél bonyolultabb felvételik simán előfordulnak, aki most megy állásinterjúra, lévén szó végzett, annak azt üzenem, nem árt felkészülni ilyesmivel is. Higyjétek el, tapasztalatból mondom.

    De igazából most nem is a nylev vagy a konkrét feladatom a lényeg. A lényeg az, hogy mint előző hozzászólásoban felsoroltam legalább egy tucat technológiát, amit az én szűk területemen kevésnek érzek VAGY nemigen van róla szó egytemen.

    Figyu én csak azt mondom: Mégis mozog a föld. Ne tessék belőlem ezért rögtönzött grillpartyt rendezni, mert eddig mindenki azt mondta, hogy nem :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák