Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atainprison

    senior tag

    válasz xtro #25 üzenetére

    Úgy tudom, hogy az online módhoz csak a vendetta küldetések tartoznak, illetve nem ostromolhatod meg más játékos előre elkészített erődjét (plusz Te sem állíthatsz össze mások részére erődöt). Meg vannak napi, heti küldetések, amik a már fent leírtakhoz tartoznak.
    Összességébe szerintem nem maradsz le sok mindenről offlineban.

  • atainprison

    senior tag

    válasz xtro #27 üzenetére

    A legfontosabbat elfelejtettem: nem férsz hozzá a markethez :) .

    Amúgy szerintem nagyon király lett a játék, érdemes kipróbálni.

  • TommyGun

    őstag

    válasz xtro #44 üzenetére

    Én az első területen elég sokat gyilkolásztam, (mármint az első terület amit el kell foglalni) aztán gondoltam egyet feltöltöm az összes poziciót a saját embereimmel, maradt KB 3-4 akit még be kellett törni erre az egyik ilyen küldetésen ahol az én kapitányom neki akart ugrani az egyik ellenfelének, megjelent a már saját kapitányaimból vagy 4 hogy ők most elártulnak, egymás után 4en mondták el a monológjukat...vicces volt :D Kénytelen voltam elmenekülni mindegyik hozta a saját kompániáját annyian voltunk mint a ruszkik, aztán egyesével levágtam mindegyiket.

    A második erődben volt egy szimpi akit megaláztam, kb 25-ös szinten voltam ő meg 28-29? Aztán a megalázásnak hála megtébolyodott és 42es szinten tért vissza...fincsi volt levágni, még jó hogy nem epic vagy legendary lett.

    Aztán most összefutottam egy 32-es epic-el amelyiknek az az epic képessége hogy tud idézni egy epic graugot, meg alapból van 3 caragor vele, be akartam fogni de várban volt még 1 kapitány meg halom kicsike és vhogy elmenekült a genya, befészkelte magát aztán egy helyörséghez, úgy hogy ott volt melette a 3 caragor meg a graug, így nem támadtam meg, aztán később csináltam vmi küldit szintén a várban erre megjelent a háztetőn hogy ő bosszút áll rajtam, a haverjai nem voltak ott és elfelejtettem hogy be akarom fogni erre levágtam, pedig kiváncsi lettem volna ostrom alatt ahogy megidézi a spanjait :D

    Volt olyan hogy egy redvás troll amelyiknek volt olyan speckója hogy nincs last chance levágott, vhogy átsiklottam e felett a képesség felett, eltörte a kardomat, vmi fehér szarral kelett csapatnom :D
    Egyből kinevezték muftinak, mármint nem overlordnak hanem warchiefnek, na ott azért kelett várni amíg elcsíptem, meg elég sok szintet is kapott meg EPIC lett belőle de csak levágtam a végén, visszaadta a kardomat amit eltört, még jobbat is de addigra esett egy másik, így irreveláns lett a fegyó...de érdekes buli volt :)

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák